background

2022 Paraşüt Ön Muhasebe Uygulama Hediyesi

Ön muhasebe, e-fatura, online ödeme, gelir -gider takibi,stok takibi gibi işlemlerinizi bilgisayar ve cep telefonu dahil heryerden takip edebileceğiniz az maliyetli bir program çözüm/hizmet/servis arıyorsanız en güzel seçenek diyebiliriz

Devamını Oku

TRABİS Alan Adı Yaşam Döngüsü

Her gün binlerce alan adı tescil ediliyor, tescil süresi içinde kullanılıyor sona erdiğinde alan adı düşmüş oluyor. Her alan adı tescil ediliyor

Devamını Oku

TRABİS Döneminde Belgeli Ve Belgesiz İşlemler

*Belgesiz Satış işlemleri, TRABİS’in devreye alınmasından sonraki 3.yılda yapılmaya başlayacaktır. **.tr uzantı tahsis işlemleri,

Devamını Oku
Web

Web Tasarım Dilleri

HTML,CSS,JS,PHP,Python,Ruby,ASP,XML  gibi diller web teknolojilerine örnektir.Bunlarıfrontend ve backend teknolojileri altında iki kategoride toplayabiliriz.

Devamını Oku

Özel Yazılım Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme projeleri, markaların kendine özel ve tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarına göre hazırlanan yazılım ürünleri oluşturma prosedürüdür. 

Devamını Oku
Web

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret, Ticaret faaliyetlerinin, fiziksel mağazalar yerine satıcıların  internet ortamında sanal mağazalar ile online olarak satış yapılmasıdır.

Devamını Oku
Web

SEO Hizmeti Nedir?

SEO, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşur. Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılan bu işlem, Arama motorlarının standartlarına göre yapılan bir çalışmadır.

Devamını Oku

Uzaktan Eğitim Nedir?

Uzaktan eğitim yazılımı nedir? ne işe yarar? faydaları nedir? gibi soruların cevabını sizin için derledik.

Devamını Oku
Web

Endüstri 4.0 Nedir Ve Saniyede Ki Önemi Nedir?

Endüstri 4.0, üretim faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren fabrikalarda bulunan makinelerde siber, fiziksel sistemlerin kullanmasını optimize ederek üretim yapılmasını sağlamaktadır.

Devamını Oku
Web

Yazılım Geliştirme Süreci

Yazılım geliştirme süreci nasıl işler, ne kadar sürer, hangi aşamalardan geçer zorlukları nedir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Oku