Zamandan ve Mekandan Bağımsız Uzaktan Eğitim Platformu

Zamandan ve Mekandan Bağımsız
Uzaktan Eğitim Platformu

Uzaktan Eğitim Yazılımları

Türkiye'nin En Ekonomik
Eğitim Platformu!

Uziversite, diledikleri konuda eğitim almaya ihtiyaç duyan kurumlara, offline ya da canlı yayın aracılığıyla, almak istedikleri eğitimin uzmanına 7/24 mesai kaybetmek zorunda kalmadan erişebilecekleri bir eğitim deneyimi sunar.

Geleneksel eğitim modellerinden farklı olarak online eğitimin merkezinde öğrenci yer alır. Her şeyin ders esnasında öğrenilmesine dayanan geleneksel eğitimin aksine online eğitim sisteminde öğrenci dersleri zamana ve mekana bağlı olmadan takip edebilir. Bu sayede eğitim yer ve mekan farketmeksizin öğrenilmek istenildiğinde izlenerek hatta tekrar ederek daha kalıcı ve pratik olur.

 • Videolu Eğitim
 • Canlı Eğitim
 • Online Sınav
 • Sınırsız Eğitmen
 • Katılım Belgesi
 • Kuruma Özel Giriş
Uziversite - Uzaktan Eğitim Platformu

Uzaktan Eğitim Platformları Arasında Bir İlkiz

Uziversite'yi diğerlerinden ayıran özellikler nedir?

Uzaktan Eğitim sektörüne yön vermiş müşterilerimiz ve uzun yıllardır yazılım geliştiren ekibimiz ile birlikte hazırlanmış arayüzümüz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

İletişime Geç!

Canlı Yayın

Tanımladığınız kullanıcılarınıza, tanımladığınız eğitmenler canlı ders ile uzaktan eğitim verebilirler. Şimdilik aynı anda 100 kullanıcıya kadar destekler.

Videolu Eğitim

Eğitim videolarını sorunsuzca bulut sunucularımızda saklayabilir ve sadece kendi kullanıcılarınızın izlemesini sağlayabilirsiniz.

Online Sınav

Tanımladığınız eğitmenler sınav oluşturma aracı ile online sınav / testler hazırlayabilir ve kullanıcılarınızı %100 online test / sınav yapabilirler. Sonuçlar için beklemek yok.

Sınırsız Katılımcı

Uziversiteye kayıt olduktan sonra sınırsız kullanıcıyı hiç bir kısıtlama ve ek ücrete gerek kalmadan sisteme kayıt edebilir ve eğitim vermeye başlayabilirsiniz.

Sınırsız Eğitmen

Kayıt olduktan sonra dilediğiniz kadar eğitmeni hesabınıza tanımlayabilir ve online veya offline uzaktan eğitim vermelerini sağlayabilirsiniz.

Katılım Belgesi

Kullanıcılarınıza eğitime katıldığına dair dijital bir katılım belgesi verebilirsiniz. Dilerseniz bu belgeleri sertifikaya çevirebilirsiniz.

Uziversite Uzaktan Eğitim Platformu

Uzaktan Eğitim Yazılımları

Zamandan ve Mekandan
Tasarruf Edin!

Aynı mekanda olma zorunluluğu içermediği için bölgesel ve coğrafi engelleri ortadan kaldırır. Eğitim için harcayacağınız sürenin dışında yol ve benzeri konularda gereksiz zaman kaybı yaşamazsınız.

Sadece internet bağlantılı bir cihaza ihtiyacınız olduğu için eğitimi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Eğitim materyallerine kendi çalışma takviminize göre istediğiniz zaman ulaşabildiğiniz için daha etkili bir şekilde öğrenir, istediğiniz zaman dersi tekrar izleyebilirsiniz.

 • Canlı Ders Yönetimi
 • Eğitim İçerik Yönetimi
 • Duyuru Yönetimi
 • Eğitmen Yönetimi
 • Alt Kullanıcı Yönetimi
 • Sınav Yönetimi

Uzaktan Eğitim Platformu

Çözüm Ortaklarımız