Web Tasarım | Avrasyasoft - Web Mühendisliği

Web Tasarım

Avrasyasoft olarak, hedefleriniz doğrultusunda doğru stratejilerle en kısa sürede firmanıza verim sağlayacak web siteler yapmayı hedefliyoruz. Hızlı, mobi uyumlu, yönetilebilir siteler ile sizde müşterilerinize daha rahat ulaşabileceksiniz. 

Mobil Uyumlu
Günümüzde web site ziyaretçileri yoğun olarak mobil cihazları tercih etmektedir. Bu durum mobil uyumlu olmayan eski altyapılı web siteleri zarara sokacaktır.
Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir. İşletmenizin internet sitesini bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde kurguluyoruz. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor.

Arama Motorlarına Uyumlu
İnternet sitenizi Google ve diğer arama motorlarının ne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlıyoruz. Gelişmiş SEO teknikleri ile işletmenizin Google’da üst sırada çıkmasını kolaylaştırıyoruz.

Yönetim Paneline Sahip
Gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay yönetim paneliniz ile sitenizdeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz.