Mobil Yazılım | Avrasyasoft - Web Mühendisliği

Mobil Yazılım

Günümüzde hızla gelişen teknoloji, başta mobil uygulama geliştirme ile hayatımıza giren akıllı telefon uygulamaları ve tabletlerde yer alan uygulamalar dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlelerine sahip hale gelmiştir. Tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Platformlarımız

egegen internet Hizmetleri olarak mobil uygulama geliştiren ekibimiz ile iOS uygulamadan Android uygulamaya, Windows Phonedan iPad ve tablet uygulamalarına kadar her türlü mobil uygulamayı geliştirecek kapasiteye sahibiz.

Native Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüz teknolojisi ile tüm mobil uygulama platformları için ayrı ayrı mobil yazılımlar yapılarak uygulamalar elde etmek mümkün. Her uyguluma platformu için özgün olan bu yazılımlar native uygulama olarak adlandırılmaktadır. egegen İnternet Hizmetleri, bu konuda son derece profesyonel bir ekip ile istediğiniz platformda mobil uygulama geliştirme yapabilen bir ekiptir.

Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme

Yapılmak istenilen mobil uygulamanın gereksinimleri, mobil uygulamayı geliştiren kişi veya kurumun isteği ve ekibimizin görüşü ile hibrit mobil uygulama geliştirebilir ve en iyi şekilde tüm platformlarda aynı anda çalıştırabiliriz. Bu seçenekle aynı anda Android, iOS ve Windows uygulama mağazalarında yer alabilir ve mobil uygulamanızı indiren kişiler rahatlıkla kullanabilir.

Mobil uygulama geliştirme konusunda bize güvenin. Güveninize layık profesyonel bir uygulamayı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilen mobil uygulamalar; iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemlerine göre geliştirilebilmektedir. İzmir mobil uygulama geliştirme sektöründe egegen İnternet Hizmetleri olarak firmaların ihtiyaçlarını dinliyor ve isteklerine çözüm oluyoruz. Böylelikle firmaların, dijital dünyada daha etkin bir biçimde yer almalarını sağlıyoruz. 

İstanbul Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil kullanımın günden güne artması ve mobil cihazların sürekli bir gelişim ve değişim içinde olması mobil uygulamaları da beraberinde getiriyor. İstanbul mobil uygulama geliştirme sektöründe hizmet veren egegen, alanında uzman ekibi ile kullanıcı deneyimine önem veren ve firmanızı yansıtan mobil uygulamayı en kısa sürede hizmetinize sunacaktır.