Web Sitenize Müşteri Nasıl Çekilir? | Avrasyasoft - Web Mühendisliği

Web Sitenize Müşteri Nasıl Çekilir?

Yeni müşterilere ulaşmak, işletmeler için sektördeki en çok bilinen zorluklardan biridir. Günümüzde, müşterilerle bağlantı kurabileceğiniz mükemmel bir çözüm, bir yer ve bir araç vardır. Bu araç, Google Ads olarak tanımlanır.

Detaylı Hedeflemeler Yaparak  MüşterilereAnında Ulaşın

Google Ads, modern pazarlamacıların kullandığı  en güçlü araçlardan biridir ve her gün milyarlarca kişiye erişimi hedeflemektedir. Alışveriş yapanların %59’u, Google’ı yepyeni ürünler bulmak için kullanır. Web tasarım Ankara firmalarına içinde  işletmenizin rakiplerinden ayrışması için öncelikle reklamlarla arama görünürlüğünü çoğaltmanız gereklidir. Arama kampanyaları yapmak kolaydır ve her zaman müşterilerin gerçekleştirmesini istediğiniz işlemlerle ilgili belirli bir pazarlama hedefini ulaştırır. Bu hedef, müşterinizin işletmeniz  için elde etmek istediğiniz arama sonucunu yansıtmalıdır ve reklam hedefinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Hedef Kitleniz

Yapılan  kampanyanın, müşterileriniz için oluşturduğunuz reklamların hedeflerini hassaslaştırmanıza olanak tanıyan konum, cihazlar ve dil gibi ayarları mevcuttur. Web tasarım Ankara firmalarına göre müşterinizin kampanya ayarlarını seçtikten sonra, kampanyayı ürünlerinin ayrıntılarıyla ve reklamını yapmak istediklerinzile oluşturabilirsiniz. Bu işlemi otomatikleştirmek için dinamik arama ağı reklamlarını kullanabilirsiniz.

Reklam Açık Artırmaları

Reklamlarınızı Google aramanın üst kısmında görmek isteyen tek kişi siz yada  müşteriniz değil, peki Google hangi reklamların görüntülenmesini sağlıyor?Google Ads, açık artırma seçeneği sayesinde hangi reklamların gösterileceğini belirler. Bu, bir kişide olsa  Google’da her arama yaptığında veya reklam gösteren bir siteyi ziyaret ettiğinde gerçekleşir. Web tasarım Ankara firmalarına göre artık Google sadece bir arama motoru değildir. Google Alışveriş reklamları, YouTube, Gmail, Haritalar ve Google Görüntülü Reklam Ağındaki müşterilere salt aramanın ötesinde geniş bir erişim sunan bir hizmettir. Markanızın hangi reklam ağında bulunması gerektiğinden emin değilseniz Google reklamları hakkında uzman olan bir reklam ajansından destek alabilirsiniz.

Teklif ve detaylar için hemen bizimle iletişime geçin.

"Markalaşma Süreci ve Sosyal Medya" adlı yazımızada gözatabilir siniz.