Anasayfa TEMA

Merkez’i Ankara olan AvrasyaSoftTürkiye’nin tüm illerine Web Tasarım, Grafik Tasarım, Web Tabanlı Yazılımlar üzerine birçok projeye imza atmıştır. Kurumsal yapısında; ana faaliyet alanı Web Tasarım, Grafik Tasarım, Online Pazarlama, Mobil yazılım, Masa üstü yazılım, Sosyal Medya, Danışmanlık Hizmeti, Alan Adı, Sunucu Hizmetleri, Google Adwords, SEO hizmetleridir.

Dünya’da bilişim sektörünün öncülerini yakından takip ederek müşterilerine Türkiye standartları üstünde hizmet vermekteyiz, ilkelerimiz; müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriler için faydalı olabilecek dijital çözümler üretmek ve yenilikçilik ve gelişime açık olma gibi iş anlayışlardan asla taviz vermemek.

Misyonumuz:

Çağdaş tasarım anlayışı gereğince, tasarımlarımızı sürekli gözden geçirmek, Dünya’da ki sektör devlerini takip ederek, kendimizi devamlı geliştirerek, yenileyerek çalışmalarımıza önem ve öncelik vermek.

Vizyonumuz:

İşine sevgili ile bağlı ekibimiz azimle çalışarak AvrasyaSoft’u Türkiye’nin en seçkin dijital ajanslarından biri yapmak.